R085621 - 45ASD72V250P-3
High Voltage Back-up fuse for motor Limitor® 7.2kVAC IEC 250A Size d=76mm, L=442mm With Striker 20N
Technical Specifications
Item number R085621
Catalogue No 45ASD72V250P-3
Description High Voltage Back-up fuse for motor Limitor® 7.2kVAC IEC 250A Size d=76mm, L=442mm With Striker 20N
EAN/UPC Code 3605340071047
Rated voltage AC IEC 7.2 kV
Ampere Rating 250 A