Q300187 - PC32UD69V450D1A
Square Body High-Speed Fuse Protistor® Size 32 aR 690VAC IEC 700VAC UL 450A With Striker DIN 110 Blades
Technical Specifications
Item number Q300187
Catalogue No PC32UD69V450D1A
Description Square Body High-Speed Fuse Protistor® Size 32 aR 690VAC IEC 700VAC UL 450A With Striker DIN 110 Blades
EAN/UPC Code 3605340324525
Rated voltage AC UL 700 V
Rated voltage AC IEC 690 V
Ampere Rating 450 A