T1013903 - A130UD73TTI900
Square Body High-Speed Fuse Protistor® Size 73 aR 1200VAC IEC 1300VAC UL 900A With Striker Flush ends UNC threads
Technical Specifications
Item number T1013903
Catalogue No A130UD73TTI900
Description Square Body High-Speed Fuse Protistor® Size 73 aR 1200VAC IEC 1300VAC UL 900A With Striker Flush ends UNC threads
EAN/UPC Code 3605340499391
Rated voltage AC UL 1300 V
Rated voltage AC IEC 1200 V
Ampere Rating 900 A